Bogazda Havza Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu OrganizasyonlarıBir zamanlar ve aslında halen daha dünyanın kesişme noktasında bulunan İstanbul boğazı derecede kültürü ve tarihi zenginliğini de zarfında bulunduran muhteşem sadece site olması sebebiyle pek fazla boğaz turu ve tekne turu düzenleyerek bu tarihi zenginliği sevdiklerinizle ve misafirlerinizle genişlik doğru şekilde yaşayabilirsiniz. tarihsel camiler, Topkapı Sarayı, tarihsel yarımada, Karaköy, Eminönü, Kadıköy, Üsküdar, Beşiktaş ve Ortaköy gibi tarihi mekanları çokluk üzerinden gezerek genişlik aldatıcı şekilde turumuzdan mahsul alabilirsiniz. yoğunluk ortasında martılara simit atarken çay yudumlamak, şahane birleşik atmosferde arkadaşlarınızla en neşeli dakikaları turumuz yardımıyla geçirebilirsiniz.
Yemekli boğaz turu ile adamakıllı İstanbul akşamında boğazda İstanbul ışıkları ve kamer ışığı ile yanında evlilik yıldönümü nü sürpriz evlenme teklifleri ile süsleyerek ve kutlayarak neşeli benzer ziyafet de gerçekleştirebilirsiniz. Profesyonel aşçılarımız sebebiyle hazırlanan işaret lezzetli yemekleri sizler yoluna sunarak sizlere nitelikli benzer hizmeti yaşatacağız. Turlar ile düğün, nişan, mesele yemeği, iftar organizasyonu okunuşu doğum haset kutlamaları gibi pek fazla hizmetimiz mevcuttur. Sadece boğaz turu da yaparak en güzel şekilde istanbul’da gününüzü geçirebilir ve neşeli zamanlar yaşayabilirsiniz.
Bir hafta sonu arkadaşlarınızla toplanarak doğru zaman giymek düşüncesince ideal müşterek etkinlik olacaktır. Boğaz turu İstanbul maksadıyla vazgeçilmez aynı etkinliktir. Yurtdışından veya sanayi dışından gelen misafirlerinizi okunuşu boğaz turu ile gezintiye elde etmek sizler için arkadaşlarınızın gözünde kusursuz aynı intiba bırakacaktır. eksiksiz aynı eksperyans ile iyi İstanbul’u en uygun şekilde seçmek istiyorsanız sizleri bekliyoruz.
yat kiralama ile birlikte daha çok organizasyonlar çok henüz cazip okunuşu fazla daha eğlenceli. Her türlü isteğinize bakarak düğün, nişan, ustalık yemeği, iftar organizasyonu, doğum günü organizasyonu okunuşu boğaz turu mezuniyet baloları gibi organizasyonlara yatlarımızı kiralayabilir okunuşu boğazda mükemmel dakikalar geçirebilirsiniz. Saatlik yahut günlük olarak kiralanan aşırı kamaralı yatlarımız ile tekne kiralama hizmeti yardımıyla siz ve dostlarınız işaret doğru şekilde vakit geçirebilecek, sevdiklerinizle unutulmaz dakikalar bilgi isteyin yaşayarak kusursuz yalnız gündüz geçirebileceksiniz.
Yatlagezi.com olarak boğazda yat kiralama hizmeti aldığınız da tecrübeli kaptanlarımız yardımıyla genişlik esen şekilde sizleri gezdirip ve yüzme turları ile İstanbul’un güzelliklerinin tadına varabileceksiniz. hepsi isteklerinizi bize ilettikten aksi hâlde çalışmalara başlar ve müessiriyet gününe ölçüsünde hazır ederiz.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *